سهم خانه و زندگي Jayne سهم خانه و زندگي Jayne .

سهم خانه و زندگي Jayne

از دست دادن وزن بدون محدوديت كالري - آيا واقعا كار مي كند؟

شما رژيم هاي بي شماري را امتحان كرده ايد، اما گرسنگي و شمارش كالري مزاحم هميشه شما را مجبور به رها كردن! رژيم اتكينز آن را تغيير داده است. به طور خاص، مصرف كربوهيدرات كاهش مي يابد - با بقيه شما ممكن است اعتصاب تا آنجا كه دوست داريد. شما بايد بدانيد كه:

با كاربايد كم تا 4 كيلوگرم در هفته از دست مي دهيد
رژيم اتكينز بر اين نظريه متكي است كه كالري شما چربي و كربوهيدرات را به شما نمي دهد. بدن ما آن را به عنوان يك منبع انرژي به گلوكز تبديل مي كند. وقتي كربوهيدرات مصرف مي شود سطح انسولين افزايش مي يابد و هنگامي كه بيش از حد مصرف مي شود، تبديل گلوكز به چربي افزايش مي يابد. بنابراين اگر ميزان مصرف كربوهيدرات را با يك رژيم كم كربوهيدرات كاهش دهيد، رسپتورهاي چربي مورد حمله قرار مي گيرند. اين كه سه هفته و چهار كيلو وزن هر هفته پايين مي آيد.

كربوهيدرات ها عمدتا در نان، ماكاروني، برنج و قند هستند. اين به شدت كاهش مي يابد به خصوص در مرحله اوليه، بعدا شما مجبور نيستيد بدون ماكاروني خوشمزه انجام دهيد. در منو عمدتا فراوان پروتئين و چربي است. بنابراين، با سبزيجات، لبنيات، ماهي و گوشت، بايد بتوانيد به خوبي انجام دهيد. از آنجايي كه بسياري از انواع ميوه حاوي مقدار زيادي از فروكتوز هستند، متاسفانه شما بايد بدون موز، انگور و شركت هاي ديگر كار كنيد.

حتي ستارگان قسم مي خورند كه توسط رژيم اتكينز قسم خورده اند
در هاليوود، رژيم اختراع شده توسط رابرت اتكينز بسيار محبوب است. از آنجا كه: قبل از تيراندازي يك پلتفرم جديد يا يك تور جهاني به سرعت، موفقيت قابل ملاحظه اي ممكن است. كاترين زتا جونز به موفقيت رژيم غذايي سريع رسيده است. همچنين گفته مي شود كيم كارداشيان از پوند بارداري خلاص شده است.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۵۲:۴۳ توسط:Jayne موضوع:

واي نه! پاپ كورن به همان اندازه كه فكر مي كرد، سالم نيست

پاپ كورن فرقه مطلق است! پس از همه، هسته ذرت خرد شده بسيار سالم تر از شكلات و يا آدامس شراب است، و در عين حال، كالري بسيار كم است. اما اين درست است؟ ما به شما مي گويم

اين بايد موجودات عجيب و غريب باشد كه بتوانند بدون زحمت كشيده شوند. براي كسي كه خاموش نيست و به معناي شيرين است؟ با اين حال، از آنجايي كه سلامت نيز نقش مهمي دارد و هيچ كس نمي خواهد خطرات باريك خود را به خطر بيندازد، پاپ كورن نيز اثبات مي كند كه جايگزين ميان وعده ظاهرا سالم است، نه فقط در سينما. پس از همه، دانه هاي داغ يك وعده غذايي طبيعي هستند؛ در بالاي آن، غني از فيبر و كالري كم است. اگر ... بله، اگر زمان خود را گرفته ايد و ذرت بو داده خود را مي سازيد.

اين خطر به عنوان اغلب در پشت راحتي ما پنهان است. از آنجا كه به جاي پرتاب اجاق گاز براي يك زمان كوتاه، بسياري از ما احتمالا ترجيح مي دهيم از محصولات تكميل شده استفاده كنيم و اين مساله مشكلي است كه شروع مي شود. نگاهي به پشت بسته به سرعت حقيقت ناخوشايند را به شما نشان مي دهد، زيرا در اين جا معمولا مواد و مواد غذايي را پيدا مي كنيد. پاپ كورن پر از چربي هاي هيدروژنه نشده پر از قند و كالري است و اغلب حاوي رنگ هاي مصنوعي، شيرين كننده ها و تقويت كننده هاي طعم دهنده است.

براي برخي از زمان ها، پاپ كورن مايكروويو حتي در معرض سرطان زا بود. اين تاييد نشده است، اما دانشمندان در دانشگاه بركلي، كاليفرنيا در بسياري از پاپ كورن آماده، اما ماده دياسليتيل. توليدكنندگان از آنها استفاده مي كنند تا محصول خود را يك يادداشت كره اي بگذارند. به طور منظم دياستيل باعث بيماري كشنده ريه مي شود كه لزوما بهتر از سرطان نيست.

سپس ذرت به آن مي آيد. توجه داشته باشيد، بيش از حد كم نكنيد، زيرا حتي چند دانه نيز ذرت بو داده است! كافي است اگر تقريبا نيمي از پايه گلدان پوشانده شود.

حالا همه چيز به اجاق مي آيد ذرت را به آرامي گرم كنيد و بالاترين سطح را بگيريد. اما ظرف گلدان را فراموش نكنيد، در غير اين صورت دانه ها شما را از طريق تمام آشپزخانه پرش مي كنند.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۱۱:۰۴ توسط:Jayne موضوع: