سهم خانه و زندگي Jayne سهم خانه و زندگي Jayne .

سهم خانه و زندگي Jayne

از دست دادن وزن بدون محدوديت كالري - آيا واقعا كار مي كند؟

شما رژيم هاي بي شماري را امتحان كرده ايد، اما گرسنگي و شمارش كالري مزاحم هميشه شما را مجبور به رها كردن! رژيم اتكينز آن را تغيير داده است. به طور خاص، مصرف كربوهيدرات كاهش مي يابد - با بقيه شما ممكن است اعتصاب تا آنجا كه دوست داريد. شما بايد بدانيد كه:

با كاربايد كم تا 4 كيلوگرم در هفته از دست مي دهيد
رژيم اتكينز بر اين نظريه متكي است كه كالري شما چربي و كربوهيدرات را به شما نمي دهد. بدن ما آن را به عنوان يك منبع انرژي به گلوكز تبديل مي كند. وقتي كربوهيدرات مصرف مي شود سطح انسولين افزايش مي يابد و هنگامي كه بيش از حد مصرف مي شود، تبديل گلوكز به چربي افزايش مي يابد. بنابراين اگر ميزان مصرف كربوهيدرات را با يك رژيم كم كربوهيدرات كاهش دهيد، رسپتورهاي چربي مورد حمله قرار مي گيرند. اين كه سه هفته و چهار كيلو وزن هر هفته پايين مي آيد.

كربوهيدرات ها عمدتا در نان، ماكاروني، برنج و قند هستند. اين به شدت كاهش مي يابد به خصوص در مرحله اوليه، بعدا شما مجبور نيستيد بدون ماكاروني خوشمزه انجام دهيد. در منو عمدتا فراوان پروتئين و چربي است. بنابراين، با سبزيجات، لبنيات، ماهي و گوشت، بايد بتوانيد به خوبي انجام دهيد. از آنجايي كه بسياري از انواع ميوه حاوي مقدار زيادي از فروكتوز هستند، متاسفانه شما بايد بدون موز، انگور و شركت هاي ديگر كار كنيد.

حتي ستارگان قسم مي خورند كه توسط رژيم اتكينز قسم خورده اند
در هاليوود، رژيم اختراع شده توسط رابرت اتكينز بسيار محبوب است. از آنجا كه: قبل از تيراندازي يك پلتفرم جديد يا يك تور جهاني به سرعت، موفقيت قابل ملاحظه اي ممكن است. كاترين زتا جونز به موفقيت رژيم غذايي سريع رسيده است. همچنين گفته مي شود كيم كارداشيان از پوند بارداري خلاص شده است.
برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۵۲:۴۳ توسط:Jayne موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :